DSC_1838.JPG6.JPG5Якщо Ви вагаєтеся, де відзначити весілля, день народження чи провести корпоратив — Вас запрошує ресторан «Надія»! Ресторан «Надія» — святковий ресторан для Вашого відпочинку!

Ресторан розраховано на 500 місць.

До Ваших послуг:

  • затишний зал для весілля, ювілею, корпоративу та інших урочистостей;
  • меню ресторану, в якому представлені страви української кухні;
  • талановитий музичний колектив, здатний прикрасити корпоративну вечірку, весільний банкет, День народження або будь-який інший свято;
  • виїзна урочиста реєстрація одруження в ресторані.

Зали ресторану «Надія» — найкраще місце для відпочинку! Різноманітне меню, відмінний сервіс, великий і одночасно затишний зал, парковка — все це робить ресторан «Надія» відмінним місцем для організації урочистих і ділових заходів, дитячих свят і відпочинку. У меню різноманітні страви української кухні: салат печінковий, бенкетний салат «Надія», салат «Осінь», фаршироване порося, м»ясо запечене, сирні кулькі, слоєні пиріжки, деруни та багато іншого — на смак та вибір клієнтів.

Якщо Ви хочете замовити бенкет в ресторані «Надія» — Ви можете зробити це по телефону. Ресторан «Надія» — це гарне місце для будь-яких заходів! В меню ресторану «Надія» — кожен знайде собі страву по душі. Чудові салати, м’ясні та рибні страви у поєднанні з хорошими винами припадуть всім до смаку.

Отже, якщо Ви ще не вирішили, де відзначити сімейне свято, хочете весело провести корпоратив — в ресторані «Надія» Вам будуть завжди раді!

Без рубрики